iiyama ProLite XCB3497WQSNPH-B1 Curved Monitor 34 in XCB3497WQSNPH-B1
Product Code:
II12529
Pack Of
1
This 34 inch curved all-in-one monitor is designed for effortless efficiency. With a built-in KVM switch and USB-C dock, you can seamlessly control multiple devices and connect your laptop with a single cable. The vibrant VA panel delivers stunning colours, deep contrast, and wide viewing angles for an immersive experience. Plus, smart features like a 5MP autofocus webcam with Windows Hello, a height-adjustable ergonomic stand, and eye-care technologies keep you comfortable and productive all day.
- General
- This 34 inch curved all-in-one monitor is designed for effortless efficiency. With a built-in KVM switch and USB-C dock, you can seamlessly control multiple devices and connect your laptop with a single cable. The vibrant VA panel delivers stunning colours, deep contrast, and wide viewing angles for an immersive experience. Plus, smart features like a 5MP autofocus webcam with Windows Hello, a height-adjustable ergonomic stand, and eye-care technologies keep you comfortable and productive all day.
| Type | Desktop Monitors |
| Manufacturer | Iiyama Corporation |
| Brand | Iiyama |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Weight | 9.7kg |
| Dimensions (WxDxH) | 807x443(592.5)x239.5mm |
| Height Adjustable | 150mm |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Resolution | 3440x1440 |
| Built In Speakers | 2x 5w |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Full HD | UWQHD |
| USB Port | 1x Signal Input 4x USB Hub |
| Size Range | 32-34.9in |
| Monitor Size | 34in |
| Panel Type | VA |
| HDMI Port | 2 |
| Displayport | 1 |
| Response Time | 0.4ms (MPRT) |
| Vesa Mount Size | 100x100mm |
×
Copyright © 2022 ECI Software Solutions, Inc. All rights reserved.