ASUS VY229HF computer monitor 54.5 cm (21.4') 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
Product Code:
ASU49709
Pack Of
1
ASUS VY229HF. Display diagonal: 54.5 cm (21.4"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178, Viewing angle, vertical: 178. VESA mounting. Product colour: Black
- General
- ASUS VY229HF. Display diagonal: 54.5 cm (21.4"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178, Viewing angle, vertical: 178. VESA mounting. Product colour: Black
| Type | Desktop Monitors |
| Manufacturer | Asus |
| Brand | Asus |
| Colour | Black |
| Form | LED Monitor |
| Eco-Aware | Yes |
| Weight | 2.36kg |
| Dimensions | 493.9x51.3x290.3mm |
| Environment Support | ENERGY STAR Certified |
| Height Adjustable | No |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Built In Speakers | No |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Dimensions with Stand | 493.9x164.4x361.8mm |
| Size Range | 18.1-22.9in |
| Weight with Stand | 2.72kg |
| Monitor Size | 21.4in |
| Panel Type | IPS |
| HDMI Port | 1 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| VGA Port | 1 |
| Vesa Mount Size | 100x100mm |
×
Copyright © 2022 ECI Software Solutions, Inc. All rights reserved.