Whitefurze Round Cake Storage Box 300mm Pack of 5 F08RO
Product Code:
WFH02018
Pack Of
1
This Whitefurze Round Cake Storage Box is premium quality with strong locking clips and an ergonomic carry handle for ease of use in transit. The box can hold cakes up to 300mm in diameter and a flip base can also be used for serving.
- General
- This Whitefurze Round Cake Storage Box is premium quality with strong locking clips and an ergonomic carry handle for ease of use in transit. The box can hold cakes up to 300mm in diameter and a flip base can also be used for serving.
| Type | Kitchen Accessories |
| Manufacturer | Whitefurze Limited |
| Brand | Whitefurze |
| Colour | Clear |
| Form | Food Container |
| sIZE | 300mm |
| Dimensions | 330x330x165mm |
| Size | 300mm |
×
Copyright © 2022 ECI Software Solutions, Inc. All rights reserved.