Whitefurze Plastic Funnel 180mm Pack of 40 H04L030
Product Code:
WFH20110
Pack Of
1
This Whitefurze Plastic Funnel is ideal for transferring liquid or fine-grained substances.
- General
- This Whitefurze Plastic Funnel is ideal for transferring liquid or fine-grained substances.
| Type | Kitchen Accessories |
| Manufacturer | Whitefurze Limited |
| Brand | Whitefurze |
| Colour | Clear |
| Material | Plastic |
| Form | Funnel |
| sIZE | 18cm |
| Dimensions | 180x180x220mm |
| Size | 18cm |
×
Copyright © 2022 ECI Software Solutions, Inc. All rights reserved.