Whitefurze Plastic Funnel 80mm Pack of 40 H04S030
Product Code:
WFH20090
Pack Of
1
This Whitefurze Plastic Funnel is ideal for transferring liquid or fine-grained substances.
- General
- This Whitefurze Plastic Funnel is ideal for transferring liquid or fine-grained substances.
| Type | Kitchen Accessories |
| Manufacturer | Whitefurze Limited |
| Brand | Whitefurze |
| Colour | Clear |
| Material | Plastic |
| Form | Funnel |
| sIZE | 8cm |
| Dimensions | 80x80x110mm |
| Size | 8cm |
×
Copyright © 2022 ECI Software Solutions, Inc. All rights reserved.